نرم افزار مدیریت مطب
نرم افزار مطب طراحان طب در جهت مکانیزه نمودن مطب پزشکان و مدیریت الکترونیکی مطب ها طراحی شده تا مشکلات به کارگیری روش سنتی و کاغذی در دسترسی به اطلاعات پرونده بیماران را برطرف نماید. همچنین نرم افزار مطب با قابلیت نصب در تبلت پزشکان، امکان دستیابی سریع به اطلاعات جامع پرونده بیماران را در هر زمان و مکان بدون نیاز به اینترنت فراهم می سازد.
قیمت: ---
 
نرم افزار مدیریت کلینیک و درمانگاه
با توجه به تعدد مراجعات بیماران به کلینیک و درمانگاه ها، همچنین حجم انبوه پرونده های پزشکی بیماران و در نتیجه دسترسی و جستجوی سخت اطلاعات لازم، وجود یک سیستم مدیریتی الکترونیکی امری ضروری است. نرم افزار مدیریت درمانگاه طراحان طب همچنین قابلیت نصب در تبلت تمامی پزشکان درمانگاه را جهت دسترسی سریع به اطلاعات جامع پرونده ها را در هر زمان و مکان بدون نیاز به اینترنت دارد.
قیمت: ---
 
نرم افزار ثبت نسخ بیمه
در این نرم افزار امکان ثبت اطلاعات نسخ بیمه بیماران برای کلیۀ پزشکان عمومی ، پزشکان متخصص ،پزشکان فوق تخصص، روانپزشکان، دندانپزشکان و سایر (ماما،پیراپزشک و...) به تعداد نامحدود وجود دارد. ثبت اطلاعات نسخ ویزیت و خدمات کلیۀ بیمه های طرف قرارداد(خدمات درمانی،تامین اجتماعی،نیروهای مسلح ، کمیته امداد و...) همراه با چاپ و تهیۀ دیسکت بیمه امکان پذیر است.
قیمت: ---
 
نرم افزار مطب پوست و مو و زیبایی
نرم افزار مطب پوست طراحان طب ویژه مطب ها و کلینیک های زیبایی طراحی گردیده تا دسترسی به اطلاعات متنی و گرافیکی پرونده بیماران به سهولت بسیار ساده و سریع گردد. این نرم افزار با نصب در تبلت پزشکان به راحتی امکان مشاهده و ویرایش تمامی تصاویر و فیلم های مربوط به مراحل درمان را بدون نیاز به جستجوی دستی در یک نگاه در هر زمان و مکان فراهم می آورد.
قیمت: ---
 
نرم افزار مطب قلب و عروق
باتوجه به مراجعات متعدد بیماران قلبی و نیاز مداوم به اطلاعات پرونده پزشکی بیماران شامل نوار قلب، آنژیوگرافی، کاردیوگرافی، تست ورزش، داروهای مصرفی و ...، وجود نرم افزار مدیریت مطبی که بتواند همه آنها را با سرعتی بالا و آسان در اختیار پزشک قرار دهد، می تواند کمک کننده باشد. نرم افزار مدیریت مطب قلب طراحان طب علاوه بر موارد مذکور قابل نصب بر روی تبلت جهت دسترسی همیشگی می باشد.
قیمت: ---
 
نرم افزار مطب دندانپزشکان
با توجه به کار فیزیکی دندانپزشک در مطب و عدم وجود وقت برای کار با نرم افزار، نرم افزار مطب دندانپزشکی طراحان طب در یک تبلت نیز ارائه می گردد که نمایش و دستیابی هوشمند به کلیه اطلاعات مربوط به مراحل، شرح و جزئیات درمان بیمار، پلتفرم دندان بیماران با نمایش گرافیکی عملیات صورت گرفته بر روی دندان ها در یک نگاه بدون نیاز به کلیک دندانپزشک و یا جستجوی دستی امکانپذیر است.
قیمت: ---
 
نرم افزار مطب زنان
ارائه یک نرم افزار جهت مدیریت و ساماندهی الکترونیکی پرونده بیماران مربوط به پزشک زنان و زایمان و نازایی، با توجه به نرخ بالای مراجعات می تواند کمک شایانی به پزشک نماید. دسترسی ساده و سریع به تمامی اطلاعات گرافی ها، اسکن ها، آزمایشات، نسخ و داروهای تجویزی چه در مطب و چه در تبلت که بتوان در هر زمان و مکان بدون نیاز به اینترنت اطلاعات را به همراه داشت از ویژگی طراحان طب است.
قیمت: ---
 
نرم افزار مطب چشم پزشکی
نرم افزار مدیریت مطب چشم پزشکی طراحان طب با قابلیت نصب بر روی تبلت برای اولین بار در کشور با قابلیت پرتابل بودن، امکان دستیابی سریع و ساده به اطلاعات جامع پرونده بیماران را چه در مطب و چه در هر جای دیگر بدون نیاز به اینترنت فراهم می آورد. این اطلاعات شامل آزمایشات، تصاویر و فیلم های دریافتی از دستگاه های چشم پزشکی، نسخ و داروهای تجویزی، شرح و جزئیات و مراحل درمان می باشد.
قیمت: ---
 
کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نرم افزاری طرح اندیشان تولید می باشد.